• Kategorie
  • Szukaj
  • Gadżety kuchenne

Łyżeczki farmera, by od rana pozytywnie zamieszać... herbatę lub kawę i zacząć dzień z dobrą energią :) Pokochają je nie tylko miłośnicy prac w ogrodzie.
19.31
Zaparzacz do herbaty leniwiec dla tych, co prychają na fusy w herbacie, a przy okazji kochają leniwce. :)
19.94
Zaparzacz do herbaty kotek dla tych, co prychają na fusy w herbacie, a przy okazji kochają koty :)
22.27
Silikonowa foremka na czekoladowe jajka z efektem 3D. Świetny pomysłowy na domowe własnoręcznie wykonane słodycze i ozdobę stołu na różne okazje.
18.49
Praktyczne, łatwe w użyciu, często przydatne i w dodatku zajmują mało miejsca, takie są właśnie nasze silikonowe cedzaki (durszlaki) :) Świetnie sprawdzą się przy odcedzaniu makaronu czy ryżu, płukaniu warzyw i owoców.
29.93
Piękna ceramiczna maselniczka z bambusową pokrywką i nożykiem do smarowania masła.
63.76
Cytrusowy orzeźwiacz, dzięki któremu do czystej wody możemy dodać nasz ulubiony owoc i cieszyć się jego orzeźwiającym smakiem.
34.50
Marzyłeś czasem, by poznać świat filmowy od kuchni? Teraz będziesz mógł wnieść trochę świata filmowego do własnej kuchni, a to za sprawą deski do krojenie klaps filmowy The Cookfather przywodzącej na myśl kinowy hit sprzed lat.
38.77
Świetny i praktyczny gadżet dla wszystkich maniaków komputerowych i informatyków, którzy nie odrywaliby się od kompa nawet w kuchni, łazience czy sypialni.
36.71
Kuchnia z wyobraźnią i fantazją! Silikonowa foremka na placuszki, naleśniki i jajka oraz na dobry humor :)
23.11
Teraz możesz wyjść do swoich domowników i gości z sercem na dłoni i to dosłownie, a to dzięki naszej wyjątkowej foremce do pieczenia.
25.96
Wyjątkowa foremka, która rozpromieni minę każdego dziecka i poprawi nastrój dorosłemu. Wszyscy wiemy bowiem, że poranki potrafią być ciężkie i ponure, dlatego też koniec z nudną jajecznicą bez sensu i wyrazu ;
19.19
  • Producenci