• Kategorie
  • Szukaj
  • Artykuły kolekcjonerskie

Artykuły kolekcjonerskie, często związane z tematyką gier, seriali lub filmów. Kubki, akcesoria papiernicze, teczki, gadżety oraz wiele więcej. Całe zestawy prezentowe idealne dla fanów. Super pomysł na obdarowanie znajomego lub osoby bliskiej.

Ozdobny szklany słoiczek na miód w sześciokątnym kształcie przywodzącym na myśl plaster miodu ze specjalną drewnianą łyżeczką do nakładania miodu.
30.00
szt. Do przechowalni
Pikselowe serce zmienia kolor na czerwony po zalaniu gorącą wodą!
37.00
szt. Do przechowalni
Magiczny kubek dla wielbicieli gwiazd (nie mylić z celebrytami ;) ), nieba i kosmosu. Z niepozornego czarnego kubka z gwiazdami zmienia się po zalaniu go gorącym płynem w piękny, pełen kolorów kubek z układem słonecznym.
39.00
szt. Do przechowalni
Pierdząca poduszka - uupsss! Klasyk powraca w dobrej jakości, dużym rozmiarze i fajnej cenie. Znowu będzie się można zabawić podkładając ją komuś na krzesło i obserwując reakcję "ofiary" i otoczenia :)
17.00
szt. Do przechowalni
Zaparzacz do herbaty leniwiec dla tych, co prychają na fusy w herbacie, a przy okazji kochają leniwce. :)
22.00
szt. Do przechowalni
Ponieważ życie niezmiennie zaskakuje i jest pełne niespodzianek, dlatego warto mieć zawsze pod ręką męski multiniezbędnik, czyli zestaw śrubokrętów i nie tylko, który okaże się niezastąpiony w wielu niespodziewanych sytuacjach, nie tylko w terenie.
35.00
szt. Do przechowalni
Idealny model do przenoszenia różnorodnych i orzeźwiających napojów. Dwupoziomowe otwarcie pozwala na swobodne dodawanie większych kawałków owoców i kostek lodu. Ce...
39.00
szt. Do przechowalni
Czasem nagle pojawia się coś, co wszystkich od początku fascynuje i przyciąga, choć nikt za bardzo nie wie, dlaczego tak się dzieje. Tak właśnie jest z magiczną masą magnetyczną.
30.00
szt. Do przechowalni
Cztery sympatyczne i bardzo praktyczne osłonki na nogi krzeseł, stołu czy komody w kształcie kocich łapek.
18.00
szt. Do przechowalni
Kubek termoaktywny Przyjaciele (RATHER BE WATCHING) RETRO TV Kubek zmienia grafikę pod wpływem wysokiej temperatury. Pojemność: ok. 500ml Produkt na oficjalnej lice...
73.00
szt. Do przechowalni
Zadziwiająca czystość w dodatku bez użycia detergentów - tak działają właśnie magiczne gąbki melaminowe.
13.00
szt. Do przechowalni
Marzyłeś i śniłeś kiedyś o tym, żeby mieć tak dużo kasy, by móc rozpalać nią w piecu czy kominku, ocierać łzy wzruszenia po golu polskiej reprezentacji, który ostatnio widziałeś 478 dni wcześniej lub móc się nią w toalecie ...ehh.
20.00
szt. Do przechowalni