• Kategorie
  • Szukaj
  • Adaptery

Konwerter OMG1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Urządzenie wyposażo...
274.00
szt. Do przechowalni
Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: SC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex
5.00
szt. Do przechowalni
Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19" Urządzenie posiada podwójny system zasilania (zasilanie redundantne) wraz z niezależnym sy...
599.00
szt. Do przechowalni
Konwerter M-207G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Urządzenie wyposażon...
475.00
szt. Do przechowalni
Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Urządzenie wyposażon...
223.00
szt. Do przechowalni
Konwerter M-203G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Media konwerter posi...
167.00
szt. Do przechowalni
Konwerter OM1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Urządzenie wyposażon...
154.00
szt. Do przechowalni
Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Media konwerter posi...
90.00
szt. Do przechowalni
Konwerter OMG2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Media konwerter pos...
123.00
szt. Do przechowalni
Konwerter M-023G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy Media konwerter posi...
154.00
szt. Do przechowalni
Konwerter M-023M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy Media konwerter posi...
105.00
szt. Do przechowalni
Konwerter OM2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy wielomodowy Media konwerter posi...
90.00
szt. Do przechowalni