• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable światłowodowe

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
18.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - ST/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
18.00
szt. Do przechowalni
Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp. ...
32.00
szt. Do przechowalni
Adapter AD-SC/SC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu SC Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kab...
5.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 15 m
16.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 20 m
20.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 0.5 m
13.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 7 m
10.00
szt. Do przechowalni
Adapter AD-2LC-APC/2LC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC APC Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospa...
17.00
szt. Do przechowalni
Adapter DUPLEX AD-2LC/2LC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu LC Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym...
12.00
szt. Do przechowalni
Adapter DUPLEX AD-2SC-APC/2SC-APC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC-APC Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtail...
5.00
szt. Do przechowalni
Adapter DUPLEX AD-2SC/2SC jednomodowy łączący dwie pary złącz typu SC Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym...
5.00
szt. Do przechowalni